Najlepsze polskie spółki po wynikach za II kwartał
Przedłużająca się korekta na szerokim rynku jest doskonałą okazją do zakupu akcji o mocnej pozycji fundamentalnej po bardzo korzystnych cenach. Które spółki wypadną najlepiej, zaskoczą oczekiwania analityków oraz poprawią zyski rok do roku w największym stopniu? W które spółki można będzie zainwestować swój kapitał i liczyć sowite zyski przed kilka najbliższych lat?

JEST JUŻ DOSTĘPNY NAJNOWSZY RAPORT Z RANKINGIEM "TOP 15 POLAND" czyli 15 najlepszych, polskich spółek giełdowych. 

Pojedynczy raport można zakupić za 120 zł ale warto przystąpić do grona Subskrybentów serwisu Longterm.pl i otrzymać go gratis. Co więcej - wtedy każdy, kolejny raport jest również w cenie abonamentu aż do jego wygaśnięcia. I na dodatek do tego wszystkiego, zaraz po dokonaniu wpłaty za abonament otrzymuje się ostatni raport czyli w tym przypadku TOP 15 POLAND po wynikach za I kwartał! 

Jakie korzyści uzyskuje się dzięki rocznemu abonamentowi:

1) KAŻDY KOLEJNY RAPORT Z RANKINGIEM TOP 15 POLAND GRATIS! 

Bezpośrednio po zakupie abonamentu, otrzymujesz ostatni raport (obecnie dostępny jest ranking TOP15 POLAND po wynikach za III kw. 2014) oraz każdy kolejny gratis aż do wygaśnięcia abonamentu. Innymi słowy w cenie 380 zł otrzymujesz aż 5 raportów wartych 95 zł każdy - cena zwraca się zatem z nawiązką w samych raportach! Płacisz 380 zł a otrzymujesz w ciągu roku produkty towarzyszące o wartości 475 zł! 

Przykładowo jeśli kupisz dzisiaj (22.08.2015) to:

-otrzymujesz jeszcze dzisiaj ostatni raport z rankingiem TOP15 POLAND po wynikach za I kwartał 2015 roku. 

-zapowiadanego 6 września otrzymasz raport z rankingiem po pierwszym półroczu 2015 

-pod koniec listopada otrzymasz raport z rankingiem za III kw. 2015 

-pod koniec marca/na początku kwietnia 2016 roku, otrzymasz raport po wynikach za 2015 rok. 

-na początku czerwca 2016 roku, otrzymasz raport po wynikach za I kwartał 2016. 

2) CODZIENNE KOMENTARZE I DOSTĘP DO MOICH DWÓCH PORTFELI INWESTYCYJNYCH 

W ramach usługi przez rok czasu wysyłbym do Ciebie mój komentarz po każdej sesji giełdowej oraz pokazywał aktualny skład moich dwóch portfeli inwestycyjnych:

-Portfel długoterminowy stabilnego wzrostu - transakcji dokonuje stosunkowo rzadko i skupiony jestem na najsilniejszych fundamentalnie spółkach z naszego rynku - znajdują się w nim spółki z czołówki rankingu. 

-Portfel agresywny inwestor - transakcji dokonuje dosyć często i staram się aby zawsze znajdywała się przynajmniej jedna spółka lub maksymalnie trzy propozycje na osiągnięcie szybkiego, kilkunasto- kilkudziesięco procentowego zysku w czasie maksymalnie 20 sesji giełdowych. Jeśli pozycja nie spełnia zakładanych oczekiwań, to oczywiście zamykam ją wcześniej. Obowiązuje przy tym nadrzędna zasada ochrony kapitału i na pojedyńczej transakcji spekulacyjnej nie mogę stracić więcej niż 1,5-maksymalnie 2% kapitału (stop loss obowiązuje zawsze!). 

3) DOSTĘP DO FORUM VIP 

Dopstęp do forum VIP to świetna użyteczność dla osób, które chcą zadać pytanie podczas sesji lub zapoznać się z typami inwestycyjnymi pozostałych forumowiczów. Na forum pisze kilku bardzo doświadczonych inwestorów, którzy co pewien czas dzielą się swoimi typami inwestycyjnymi, niekoniecznie związanymi z moimi rankingami. Jest nawet jeden naprawdę przedni spec od rynku NewConnect. Inwestorzy toczą merytoryczną, kulturalną dyskusję a żadne pytania, nawet te najgłupsze nie pozostają nigdy bez odpowiedzi. 

4) CODZIENNE ODCZYTY WSKAŹNIKA "BAROMETR INWESTORA" 

Każdego dnia podaje dwukrotnie odczyty mojego autorskiego wskaźnika prawdopodobieństwa wzrostów czyli "BAROMETRU INWESTORA", który w porę otrzega przed załamaniem rynku oraz z wyprzedzeniem informuje o nadchodzących wzrostach na polskiej giełdzie. W zależności od jego odczytów przyjmuje określone postawy - DEFENSYWNĄ, NEUTRALNĄ lub OFENSYWNĄ i w oparciu o mój system zwiększam lub zmniejszam swoje zaangażowanie w akcje. Jest to zatem bardzo przydatne narzędzie wspomagające zarządzanie kapitałem. 

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZISIAJ I OTRZYMAJ OSTATNI RAPORT ORAZ KAŻDY KOLEJNY GRATIS! 

<link>: ABONAMENT NA CODZIENNE KOMENTARZE GIEŁDOWE I DOSTĘP DO PORTFELA DŁUGOTERMINOWEGO 650x292_2 (1)

Kim jestem? Sprawdź stronę z informacjami o mnie:

https://longterm.pl/O-Mnie.html

Z inwestorskim pozdrowieniem, 

Albert „Longterm” Rokicki

Twój Niezależny Analityk Rynków Finansowych

Email: kontakt@longterm.pl 

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone są *

ja kupiłem 2 lata temu i nie żałuje a jeszcze poleciłem koledze z roboty i on też sobie chwali. pomimo słabego rynku polecane spółki z czołówki rankingu pną się w górę 

odpowiedz

Jak placicie po polowie no to cena jest bardzej przystepna.

 

odpowiedz

znowu nagonka na abonament

niedługo bedę omijał ten blog z daleka

bo wiecej tu reklamy niż merytoryki

odpowiedz

Najwięcej merytoryki jest w materiałach przesyłanych do Subskrybentów oraz dostępnych w strefie premium - zapraszam do przystąpienia do naszej ekipy 

odpowiedz