Spółki prowzrostowe na tydzień 22-26.01.2018
Sprawdź na jakie spółki stawiam w tym tygodniu.

Stawiam wciąż na te same spółki: 11 bit studios, Monnari i Vistulę.

Głębsze wyjaśnienie powodów wyboru akurat tych trzech podmiotów znajdziesz tutaj:

https://www.longterm.pl/Spolki-Prowzostowe-Na-Tydzien-8-12-01-2018.html

Z inwestorskim pozdrowieniem, 

Albert "Longterm" Rokicki

Email: kontakt@longterm.pl

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Twitter: https://twitter.com/Longterm44

Treści przedstawione w powyższej publikacji są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści. Inwestowanie na giełdzie przy braku odpowiedniej wiedzy i doświadczenia wiąże się z ryzykiem utraty nawet całego kapitału!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone są *

Moim zdaniem tak czy owak zdecydowanie warto przemyśleć inwestowanie w forex lub ogólnie w jakiś sposób w kryptowaluty. Raczej ciężko przejść obok nic w tym momencie obojętnie. Zobaczcie sobie na przykład tutaj https://kantorbitcoin.pl Mamy dołek, więc może to być dobra okazja do wejścia w rynek

odpowiedz

Od Pana "dołka" spadło jeszcze 25%. Wróżenie z fusów, które często obserwuje się na giełdach. W przypadku kryptowalut jest to tym gorsze zjawisko, że nie ma tu fundamentów, a więc nie znamy nawet podstawy, od której odbiega dana waluta.

odpowiedz

Albert, jeśli WHP ma nie zacząć się od nowego ATH na WIG to ja już nie wiem od czego ma się zacząć. Proszę się obudzić ze snu zimowego i wysmarować coś na ten temat.

G.D.Z.I.E. J.E.S.T. S.Z.A.M.P.A.N.?

 

P.S. CDR wolno rośnie :(

odpowiedz