Dywidenda jak w banku
Dlaczego powinieneś inwestować na giełdzie?
article preview
Wokół inwestowania na giełdzie powstało w ostatnich latach wiele mitów, według mnie bardzo krzywdzących samą giełdę papierów wartościowych, ale i obrażających inwestorów. Spróbujmy zastanowić się właściwie po jaką cholerę przeciętny obywatel powinien w ogóle zawracać sobie głowę jakąś giełdą i dlaczego powinien inwestować.
czytaj dalej
Webinar specjalny - Samcik & Rokicki live!
article preview
Dlaczego powinieneś inwestować w spółki dywidendowe samodzielnie albo poprzez specjalne fundusze inwestycyjne (dywidendowe)? Zapraszamy na specjalny webinar, podczas którego odpowiemy na to pytanie oraz wiele, wiele innych, które nam zadacie!
czytaj dalej
Dywidenda jak w banku 2.0 - dlaczego powinieneś inwestować w spółki dywidendowe?
article preview
Czy wiesz, że stopa zastąpienia, czyli ile będziesz dostawał na emeryturze wynosi 30% - tak, to nie żart, będziesz otrzymywał tylko 1/3 tego ile wynosi obecnie Twoja pensja!!! Teraz pomyśl czy będziesz w stanie za taką kasę godnie żyć, nie mówiąc już o spełnianiu swoich marzeń, takich jak podróże zagraniczne, czy uprawianie żeglarstwa, narciarstwa i grę w golfa lub tenisa?
czytaj dalej
Trzy złote zasady inwestowania w spółki dywidendowe
article preview
Jakich trzech złotych zasad słynnego amerykańskiego inwestora - Warrena Buffetta należy przestrzegać aby osiągać sukces na giełdzie akcji w długim terminie?
czytaj dalej
A może dywidenda z funduszu?
article preview
Nie każdy ma czas i determinację niezbędną aby samodzielnie inwestować na giełdzie papierów wartościowych i jest to całkowicie zrozumiałe. Można przecież powierzyć swoje pieniądze profesjonalistom i nie jest to żaden wstyd, a często przejaw rozsądku. Czy warto teraz zacząć swoją przygodę z inwestowaniem w fundusze i które ewentualnie wybrać?
czytaj dalej