NewConnect
Najlepsze spółki z rynku NewConnect
article preview
Doskonały tekst o bieżącej sytuacji na rynku NewConnect napisał dla nas Krzysiek Abramowicz - autor bloga "MarketRevolution".
czytaj dalej
Sprawdź 34 najlepsze typy z NewConnect!
article preview
Krzysiek "Krzabr" Abramowicz vel Chris Abra opublikował najnowszy raport TOP NC po wynikach za I kwartał 2017. Sprawdź które spółki dały najwięcej zarobić w ostatnich miesiącach i czy Krzysiek poleca jakieś nowe typy.
czytaj dalej
Ranking najlepszych spółek z NewConnect
article preview
Jak co kwartał, z dumą publikujemy kolejny raport TOP New/Connect, autorstwa Krzysztofa "Krzabra" vel "Chris Abra" Abramowicza. Jest to dość obszerne (82 strony A4) opracowanie poświęcone mało znanemu i pomijanemu przez większość analityków rynkowi NC, czyli tzw. "małemu parkietowi". Autor dokonuje solidnej analizy fundamentalnej i technicznej wszystkich spółek z NewConnect i selekcjonuje te najlepsze, wedle bardzo rygorystycznych kryteriów .
czytaj dalej
Najlepsze spółki z NewConnect
article preview
Ceniony w giełdowej blogosferze Krzabr opublikował swój najnowszy raport TOP NewConnect z analizami kilkudziesięciu najciekawszych jego zdaniem spółek z tego niesłusznie pomijanego rynku. Dzieli je na pomysły długoterminowe, dywidendowe i spekulacyjne oraz na poszczególne branże. Jako próbkę swoich umiejętności wrzucił ostatnio analizę spółki IMS.
czytaj dalej
Najlepsze spółki z NewConnect
article preview
Wokół rynku NewConnect, zwanego często "małym parkietem", porobiło się mnóstwo negatywnych mitów, które konsekwentnie od dłuższego czasu obalamy wespół z zaprzyjaźnionym blogerem niezależnym - Krzyśkiem Abramowiczem, zwanym szerszej publiczności jako Krzabr. Ten ceniony ekspert od NC co kwartał publikuje swoje raporty z analizami najciekawszych jego zdaniem tematów z tego zapomnianego przez ludzi i Boga rynku - na jakie spółki postawił tym razem, bazując na wynikach za III kwartał?
czytaj dalej
12
«
1/2