akcje kghm
Nie chcesz płacić podatku? Inwestuj przez rachunek IKE
article preview
Zabezpieczenie przyszłej emerytury powinno być priorytetem dla każdego z nas. Dlatego należy w tym celu regularnie oszczędzać i inwestować, najlepiej korzystając z konta IKE - Indywidualnego Konta Emerytalnego, dzięki któremu nie płaci się podatku od zysków kapitałowych. Dlaczego warto?
czytaj dalej
Konferencja KsiążęcaStreet2 - tak było
article preview
Przedstawiam galerię zdjęć z ostatniej naszej konferencji "KsiążęcaStreet2", która odbyła się w dniach 14-15.10.2017 w hotelu Witkowski w Warszawie.
czytaj dalej
Spółki prowzrostowe na tydzień 14-18.08.2017
article preview
To był bardzo nieudany tydzień dla portfela SPT - 11 bit studios stracił 3,6%, Livechat stracił 2% a ATM Grupa aż 5,7%, co dało średnią stratę 3,77%. Ta ostatnia spółka wylatuje z portfela - moja cierpliwość się wyczerpała. Na jakie spółki stawiam w tym tygodniu?
czytaj dalej
Sprawdź 34 najlepsze typy z NewConnect!
article preview
Krzysiek "Krzabr" Abramowicz vel Chris Abra opublikował najnowszy raport TOP NC po wynikach za I kwartał 2017. Sprawdź które spółki dały najwięcej zarobić w ostatnich miesiącach i czy Krzysiek poleca jakieś nowe typy.
czytaj dalej
Pierwsza konferencja Longterm.pl - KsiążęcaStreet2017 za nami :-)
article preview
Pierwsza, historyczna konferencja, organizowana przez Longterm.pl za nami i z wielką satysfakcją oznajmiamy, że została zakończona pełnym sukcesem.
czytaj dalej
12
«
1/2