dywidenda jak w banku
Jak zbudować swój własny portfel akcji dywidendowych z myślą o emeryturze – moje 5 zasad związanych z inwestowaniem długoterminowym.
article preview
Ostatni artykuł II odsłony akcji "Dywidenda jak w banku", prowadzonej wraz z Maćkiem Samcikiem, Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie, Stowarzyszenieniem Inwestorów Indywidualnych i BPH TFI.
czytaj dalej
Dlaczego powinieneś inwestować w spółki dywidendowe?
article preview
W poprzednim artykule w ramach naszego cyklu "Dywidenda jak w banku, czyli o długoterminowym inwestowaniu oszczędności" pisałem dlaczego ogóle inwestuję na giełdzie akcji. Tym razem skupię się na powodach dla których w długim terminie powinno się stawiać na spółki regularnie wypłacające dywidendy.
czytaj dalej
Wywiad z zarządzającym funduszem akcji dywidendowych
article preview
Jak wygląda dzień zarządzającego akcyjnym funduszem inwestycyjnym? Jakie kryteria selekcji są dla niego priorytetem i czy analiza techniczna może być przydatnym uzupełnieniem analizy fundamentalnej przy doborze spółek do portfela - na te i inne pytania odpowiedział zarządzający funduszem dywidendowym BPH TFI - Michał Sikorski.
czytaj dalej
Recepta na wyższy zysk
article preview
Dwóch niezłomnych inwestorów - Albert Rokicki i Maciej Samcik otrzymało receptę na sukces - to od nich zależy czy ją wykorzystają czy przegapią kolejną szansę na wyższy zysk. Obejrzyj koniecznie najnowsze video w ramach akcji "Dywidenda jak w banku".
czytaj dalej
Rozdajemy e-booki o wartości 150 zł gratis :-)
article preview
12 kwietnia, czyli równo w 25-tą rocznicę powstania Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, ruszyła akcja "Dywidenda jak w banku, czyli o długoterminowym inwestowaniu oszczędności", prowadzona przeze mnie wraz z Maćkiem Samcikiem oraz przy wsparciu naszych partnerów: GPW, BPH TFI, Bossa.pl oraz SII. Dziś mamy dla Was wspaniały prezent w postaci e-booka o inwestowaniu w spółki dywidendowe, naszego autorstwa o wartości 150 zł!!!
czytaj dalej
12
«
1/2