futures masters
Wrażenia z gry na kontraktach terminowych
article preview
Właśnie zakończył się konkurs Futures Masters, organizowany przez Giełdę Papierów Wartościowych. Na pięć tygodni rywalizacji tylko jeden tydzień zakończyłem stratą i to stosunkowo małą. Najlepszy wynik uzyskałem w mijającym tygodniu bo aż 15% zysku a momentami byłem nawet ponad 20% na plusie!
czytaj dalej
Przed nami ostatni tydzień konkursu!
article preview
Za nami cztery edycje konkursu Futures Masters, organizowanego przez Giełdę Papierów Wartościowych, w którym biorę aktywny udział. Tym razem po raz pierwszy poniosłem stratę. Czy wpłynie ona na moją psychikę i jak radzę sobie z niepowodzeniem?
czytaj dalej
Long na WIG20
article preview
Minął kolejny tydzień trwania konkursu, organizowanego przez Giełdę Papierów Wartościowych, w którym biorę aktywny udział pod moim blogowym nickiem Longterm. Jak mi poszło w III edycji?
czytaj dalej
Drugi tydzień konkursu - jak mi poszło?
article preview
Powoli dobiega końca drugi tydzień rywalizacji w konkursie inwestycyjnym Futures Masters, organizowanym przez samą Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Jak mi poszło przez pierwsze cztery dni drugiej edycji? Jakie pozycje zająłem i co planuje zrobić w kolejnej odsłonie?
czytaj dalej
Futures Masters - po pierwszym tygodniu konkursu
article preview
Minął pierwszy tydzień konkursu Futures Masters w którym gracze inwestują wirtualne 50 tys. zł. Jak poszło mi w pierwszej edycji konkursu i jaką pozycję będę obstawiał w kolejnej odsłonie?
czytaj dalej
12
«
1/2