inwestorzy_tv
Capital Market Forum 2017 - mega konferencja na GPW
article preview
Inspirujące warsztaty, całodzienne debaty, międzynarodowy networking i promocja polskiego rynku kapitałowego. Już po raz drugi w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się wyjątkowe spotkanie. 30 listopada 2017 inwestorzy.tv zapraszają na Capital Market Forum.
czytaj dalej
Magia na GPW. Magic Luxury Night za nami
article preview
Ponad 350 uczestników, niezapomniany występ Ani Karwan oraz iluzjonisty Y, wystawa sztuki czy specjalna Strefa Luksusowych Produktów. Giełda Papierów Wartościowych została zaczarowana. Pierwsza edycja Magic Luxury Night w stolicy za nami. - To był wieczór pełen magii! – podkreślają organizatorzy, telewizja inwestorzy.tv oraz NDI Development.
czytaj dalej
Co dalej z cenami złota?
article preview
Czy ceny złota mogą jeszcze pójść w górę, a jeśli tak, to o ile? Czy po-brexitowa panika była dobrą okazją do zakupów akcji dywidendowych na długi termin? Czy przypadkiem nie tworzy nam się bańka spekulacyjna obligacji korporacyjnych? Na te i inne pytania odpowiadam w najnowszym odcinku "Pytań do Longterma" nagranego przez Inwestorzy.tv
czytaj dalej
Czy ETF-y są dobrą alternatywą dla spółek dywidendowych?
article preview
Czy ETF-y są dobrą alternatywą dla spółek dywidendowych? Czy ewentualna konsolidacja OFE może być zagrożeniem dla GPW? Na te i kilka innych pytań odpowiadam w kolejnym nagraniu "Pytań do Longterma"
czytaj dalej
Czy buy&hold ma sens w dzisiejszych czasach?
article preview
Czy jeżdżę na WZA spółek? Czy strategia buy&hold ma jeszcze sens w dzisiejszych czasach? Jak giełda zareaguje na decyzję Moody's? Na te pytania odpowiadam w najnowszym odcinku "Pytań do Longterma".
czytaj dalej
12
«
1/2