konkurs inwestycyjny
Long na WIG20
article preview
Minął kolejny tydzień trwania konkursu, organizowanego przez Giełdę Papierów Wartościowych, w którym biorę aktywny udział pod moim blogowym nickiem Longterm. Jak mi poszło w III edycji?
czytaj dalej
Drugi tydzień konkursu - jak mi poszło?
article preview
Powoli dobiega końca drugi tydzień rywalizacji w konkursie inwestycyjnym Futures Masters, organizowanym przez samą Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Jak mi poszło przez pierwsze cztery dni drugiej edycji? Jakie pozycje zająłem i co planuje zrobić w kolejnej odsłonie?
czytaj dalej
Futures Masters - po pierwszym tygodniu konkursu
article preview
Minął pierwszy tydzień konkursu Futures Masters w którym gracze inwestują wirtualne 50 tys. zł. Jak poszło mi w pierwszej edycji konkursu i jaką pozycję będę obstawiał w kolejnej odsłonie?
czytaj dalej
Futures Masters - start konkursu!
article preview
Analityczny dream team , złożony z uznanych ekspertów domów maklerskich, ma za zadanie pomóc uczestnikom zbliżającego się konkursu, organizowanego przez Giełdę Papierów Wartościowych. Pula nagród pieniężnych wynosi 65 tysięcy złotych plus nagrody rzeczowe o wartości dodatkowych 5 tysięcy czyli łącznie 70 000 zł! Jest o co walczyć ale nie pieniądze są w tym przypadku najważniejsze. Liczy się edukacja.
czytaj dalej