new connect
10 dywidendowych perełek z NewConnect
article preview
Zapraszamy do lektury najnowszego artykułu Krzyśka "Chris Abra" Abramowicza, najlepszego eksperta od rynku NewConnect, zwanego małą giełdą. Okazuje się że i tam można wyłowić całkiem wartościowe perełki dywidendowe :-)
czytaj dalej
Success story z rynku NewConnect
article preview
Które spółki z rynku NewConnect dały najwięcej zarobić a które obecnie mają najlepsze perspektywy?
czytaj dalej
Ranking najlepszych spółek z NewConnect
article preview
Jak co kwartał, z dumą publikujemy kolejny raport TOP New/Connect, autorstwa Krzysztofa "Krzabra" vel "Chris Abra" Abramowicza. Jest to dość obszerne (82 strony A4) opracowanie poświęcone mało znanemu i pomijanemu przez większość analityków rynkowi NC, czyli tzw. "małemu parkietowi". Autor dokonuje solidnej analizy fundamentalnej i technicznej wszystkich spółek z NewConnect i selekcjonuje te najlepsze, wedle bardzo rygorystycznych kryteriów .
czytaj dalej
Dlaczego NewConnect?
article preview
We wtorek gościem specjalnym naszego webinaru był Krzysztof Abramowicz, znany w blogosferze giełdowej jako Krzabr. Przybliżył nam mało znany i pomijany w mediach szerokiego nurtu rynek NewConnect, na którym pojawiają się znakomite okazje do zarobku. Kolejne spółki deklarują chęć przenosin na rynek główny GPW a w przeszłości uczyniły tak między innymi Quercus TFI, Ekoexport i Medicalgorithmics. Obecnie swoje plany przenosin do końca roku ogłosili producenci gier - 11 bit studios i Vivid Games oraz Wind Mobile.
czytaj dalej
NewConnect nie taki straszny jak go malują
article preview
NewConnect to rynek bardzo w ostatnich latach zaniedbywany a wokół niego krąży wciąż wiele negatywnych mitów. Przyjrzyjmy się młodszej siostrze GPW czyli rynkowi na którym notowane są mniejsze, bardzo niewielkie przedsiębiorstwa, które często należy traktować jako start upy i które dopiero za jakiś czas mają szansę stać się potentatami. Z resztą kilka takich namacalnych przykładów już obserwujemy i spółki te jedna po drugiej przechodzą na rynek główny. Przedstawmy kilka przykładów takich właśnie hitów inwestycyjnych z pomijanego szerokim łukiem i zapomnianego przez analityków NC.
czytaj dalej
12
«
1/2