poradnik początkującego inwestora
Najczęstsze błędy inwestorów i jak się ich wystrzegać?
article preview
Zachęcam do lektury kolejnego artykułu z cyklu "Poradnik Początkującego Inwestora" - tym razem przedstawię 7 grzechów głównych inwestora i sposoby jak się ich wystrzegać.
czytaj dalej
Uciekać z inwestycjami za granicę ale dokąd?
article preview
Zapraszam do lektury kolejnego artykułu w ramach naszego cyklu edukacyjnego "Poradnik początkującego inwestora", prowadzonego wraz z Maćkiem Samcikiem, autorem bloga "Subiektywnie o finansach". Tym razem na celownik biorę inwestowanie za granicą - czy warto?
czytaj dalej
Jak inwestować na giełdzie z głową? 10 zasad skutecznego inwestowania dla początkujących.
article preview
Przez lata samodzielnego inwestowania zastanawiałem się dlaczego tak mało osób regularnie zarabia na giełdzie. Gdzie tkwi problem i co można zrobić aby go wyeliminować. Po 17 latach doświadczeń oraz setek a może nawet tysięcy rozmów z inwestorami w ramach prowadzenia własnego portalu internetowego doszedłem do konkretnych wniosków.
czytaj dalej
Jak inwestować w obligacje - zobacz wideo-konferencję!
article preview
Obejrzyj nagranie wideo z naszego wspólnego webinaru z Maćkiem Samcikiem i dr Kamilem Gemrą
czytaj dalej
10 lektur obowiązkowych początkującego inwestora
article preview
Rozpoczynamy długo przygotowywaną akcję edukacyjną - "Poradnik początkującego inwestora". Będziemy w niej przybliżać tylko z pozoru skomplikowany świat inwestycji, wskazując dostępne instrumenty, przedstawiając ofertę domów maklerskich, podpowiadać gdzie najlepiej otworzyć rachunek inwestycyjny, w końcu - tłumaczyć jak inwestować aby bezpiecznie i długoterminowo budować swój kapitał.
czytaj dalej