ranking najlepszych polskich spółek
Raport TOP 15 Poland do pobrania za darmo
article preview
Zdecydowaliśmy, że w imię naszej misji czyli edukowania polskiego społeczeństwa, wyjątkowo udostępnimy nasz raport TOP 15 Poland całkowicie za darmo. Zachęcamy zatem do pobrania i życzymy miłej i owocnej lektury.
czytaj dalej
Ranking najlepszych spółek z GPW - można zarobić 30% rocznie i więcej!
article preview
Kiedy rozpoczynaliśmy publikację naszych rankingów nawet nie śniliśmy o takich stopach zwrotu, jakie osiągnęliśmy przez ostatnie ponad 4 lata! Skuteczna selekcja sprawiła, że pomimo wielu przeszkód po drodze i niekorzystnych wydarzeń jak bankructwo Grecji, demontaż OFE, wojna na Ukrainie, krach w Chinach i Brexit, udało nam się pobić rynek o kilka długości :-) sprawdź jak tego dokonaliśmy.
czytaj dalej
TOP 15 Poland - ranking polskich spółek giełdowych
article preview
Za nami sezon wyników polskich spółek za I kwartał 2016 - ze spółek, które monitorujemy w ramach rankingu TOP 15 nie zawiodła nas żadna - wymieniliśmy jednak dwie z nich na naszym zdaniem bardziej obiecujące spółki, które pokazały bardzo dobre wyniki. Zapoznaj się z naszym rankingiem TOP 15 Poland, który prowadzimy już od 3 lat a selekcjonujemy najlepsze spółki od 5 lat.
czytaj dalej
Najlepsze polskie spółki po wynikach za II kwartał
article preview
Przedłużająca się korekta na szerokim rynku jest doskonałą okazją do zakupu akcji o mocnej pozycji fundamentalnej po bardzo korzystnych cenach. Które spółki wypadną najlepiej, zaskoczą oczekiwania analityków oraz poprawią zyski rok do roku w największym stopniu? W które spółki można będzie zainwestować swój kapitał i liczyć sowite zyski przed kilka najbliższych lat?
czytaj dalej
TOP 15 POLAND - RANKING NAJLEPSZYCH SPÓŁEK
article preview
Jest już dostępny najnowszy raport z rankingiem najlepszych według mnie, polskich spółek giełdowych po wynikach za I kwartał. Które spółki najlepiej wypadły w pierwszych miesiącach tego roku i mają najlepsze perspektywy na kolejne przynajmniej kilka kwartałów? To był kolejny całkiem udany kwartał dla polskiej giełdy (WIG zyskał ponad 5%) a kolejne zapowiadają się jeszcze lepiej!
czytaj dalej
«
1/3