ten square games
Najbardziej odporna branża na koronawirusa
article preview
Wczoraj przedstawiłem mój subiektywny ranking spółek, które mogą najbardziej skorzystać na koronowirusie. Dziś chciałbym wskazać jedną branżę, która w moim przekonaniu jest zdecydowanie najbardziej odporna na wpływ koronawirusa, a wręcz może na nim skorzystać.
czytaj dalej
10 spółek które skorzysta na koronawirusie
article preview
Mamy wciąż największą panikę na polskiej giełdzie ale z mojego doświadczenia każdy kryzys jest też wielką okazją. Przyjrzałem się polskim podmiotom, notowanym na GPW i ułożyłem sobie swój, subiektywny ranking tych, które mogą najwięcej skorzystać na koronawirusie.
czytaj dalej
Maciej Popowicz - od Naszej Klasy do gamingu
article preview
O Macieju Popowiczu świat usłyszał w 2007 roku. Był wtedy jeszcze studentem informatyki, miał zaledwie 23 lata, większość jego kolegów w tym czasie myślała głównie o tym jak się dobrze bawić, natomiast on zmierzał już po miano milionera.
czytaj dalej
Jak inwestować w spółki gamingowe?
article preview
Zapraszam na darmowy webinar już w czwartek 04.04 o godz. 20:00 podczas którego dowiesz się jak inwestować w spółki gamingowe i na co zwrócić szczególną uwagę.
czytaj dalej
Spółki prowzrostowe na tydzień 11-15.06.2018
article preview
To był bardzo udany tydzień dla portfela SPT - Ten Square Games zyskał aż +29,45%, Playway zyskał +11,82% a 11 bit zyskał +5,09%, co dało łączny zysk na całym portfelu +15,45%. Na jakie spółki stawiam w przyszłym tygodniu?
czytaj dalej
12
«
1/2